Zmiany na lepsze

Na horyzoncie pojawiała się bardzo dobra wiadomość dla osób starających się o uzyskanie dofinansowania ze środków PFRON. Dzięki projektowi Systemu Obsługi Wsparcia dokumenty z wnioskiem będzie można złożyć zdalnie za pomocą strony internetowej. Informacja jest potwierdzona przez sam Fundusz.

System Obsługi Wsparcia

W końcu doczekaliśmy się zmian, które zoptymalizują i przyspieszą obsługę osób starających się m. in. o dofinansowanie dla zadań likwidacji barier architektonicznych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Do tej pory skompletowane dokumenty musiałby być osobiście dostarczone przez osobę niepełnosprawną do jednostki MOPS bądź PCPR. W wielu przypadkach było to uciążliwe a nawet niemożliwe ze względu na problemy z codziennym poruszaniem się czy unieruchomieniem ON. Wtedy osoby te musiały korzystać z pomocy opiekuna. Teraz, po wprowadzeniu Systemu Obsługi Wsparcia, złożenie wniosku wymagać będzie dostępu do Internetu. Większość osób swobodnie posługuje się komputerami ale dla tych, którzy będą mieć z tym problem na pomoc przyjdą pracownicy socjalni wyposażeni w tablety z modułami internetowymi. System jest już wprowadzony przez niektóre jednostki samorządu terytorialnego. Na początku 2019 przewiduje się że będą z niego korzystać wszystkie jednostki w Polsce.


Link do obszernych informacji o projekcie Systemu Obsługi Wsparcia

https://www.youtube.com/watch?v=2-sPopUK5mQ

Windy do 1m

Platformy pionowe wykorzystywane przy likwidacji barier architektonicznych o niewielkiej różnicy poziomów, gdzie rampy byłyby zbyt długie i strome. Gotowe konstrukcje małych wind to doskonałe rozwiązanie dla miejsc z ograniczoną przestrzenią na montaż.więcej

Windy do 3 m

Platformy pionowe instalowane z gotowych elementów konstrukcyjnych - maszynowni, kosza i bramki górnej, bez potrzeby budowania zamkniętego szybu. Dostawiane do balkonów, tarasów lub schodów zewnętrznych. Wymagają wcześniej przygotowanego fundamentu pod montaż.


więcej

Windy do 15 m

Duże windy dla niepełnosprawnych łączą kilka kondygnacji w budynkach. Platformy pionowe instalujemy w dedykowanych szybach murowanych badź dostawiamy w gotowych konstrukcjach samonośnych. Ekonomiczna alternatywa dla wind tradycyjnych.więcej

Kontakt

JURAJSKA FABRYKA WIND
ul. Koksowa 6AB
42-202 Częstochowa
tel./fax: +48 343140310, biuro@liftplus.pl

  • NIP: 5732847661
  • KRS: 0000490001
  • REGON: 243435020
---------------------------------------------

Polityka prywatnośći - RODO (link)

Zapytanie

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich d...Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przygotowania oferty, złożenia zamówienia, otrzymania informacji przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001 na podstawie art. 6-7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przygotowania oferty, złożenia zamówienia, otrzymania informacji przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001 na podstawie art. 6-7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.
fabryka wind © 2015 Prawa autorskie zastrzeżone. Strony internetowe Trustnet