Vimec – urządzenia dźwigowe

Znoszenie barier architektonicznych i tym samym umożliwianie osobom niepełnosprawnym swobodnego poruszania się po przestrzeni zarówno publicznej, jak i prywatnej, od kilku lat staje się jedną z istotniejszych kwestii, dzięki czemu niepełnosprawni zyskują większą samodzielność i stają się w mniejszym stopniu zależni od pomocy innych, pełnosprawnych osób. Coraz więcej firm zajmuje się produkcją urządzeń ułatwiających niepełnosprawnym pokonywanie barier. Jedną z nich jest Vimec, która produkuje m.in. takie urządzenia jak platformy i podnośniki, dzięki którym schody przestają być przeszkodą nie do pokonania dla osoby na wózku inwalidzkim.

Produkty Vimec

Produkty firmy Vimec zdążyły już zyskać sobie sporą popularność, głównie dzięki wysokiej jakości, przystępnym cenom oraz szerokiemu asortymentowi. Wiadomo, że w zależności od potrzeb, do różnych miejsc odpowiednie będzie inne urządzenie Vimec – w budynkach użytku publicznego, konieczne są takie platformy, które umożliwią przetransportowanie osoby niepełnosprawnej razem z wózkiem inwalidzkim. W zależności od detali architektonicznych, potrzebne mogą być podnośniki umożliwiające transport na szczyt dosyć wysokich schodów bądź jedynie dźwigniki, dzięki którym osobie na wózku uda się pokonać kilkuschodowe wzniesienie. Firma Vimec oferuje wszystkie tego rodzaju urządzenia, ponieważ jej celem jest ułatwianie osobom niepełnosprawnym codziennego funkcjonowania.

Najpopularniejsze urządzenia firmy

Produkty Vimec są bardzo często wybierane w takich miejscach, jak:

  • szpitale,
  • hospicja,
  • domy opieki,
  • dworce,
  • przejścia podziemne,
  • przychodnie zdrowia.

Najczęściej wybierane urządzenia to platformy schodowe oraz podnośniki, których zresztą firma Vimec ma sporo w swojej ofercie; nieco rzadziej wybierane są dźwigniki. Bez wątpienia jednak największe zastosowanie maja platformy, ponieważ umożliwiają pokonania każdych schodów.

Firma Vimec dba o to, by osoby niepełnosprawne korzystające z jej produktów mogły pokonać zarówno niskie, jak i wysokie schody, proste i z zakrętami, a także ze spocznikami. Tworzy zatem nierzadko skomplikowane urządzenia, ale dzięki temu cieszy się popularnością. Firmę Vimec doceniają zarówno osoby dbające o dostosowanie budynków do potrzeb osób niepełnosprawnych, jak i ci, którzy z produktów Vimec korzystają.

Windy do 1m

Platformy pionowe wykorzystywane przy likwidacji barier architektonicznych o niewielkiej różnicy poziomów, gdzie rampy byłyby zbyt długie i strome. Gotowe konstrukcje małych wind to doskonałe rozwiązanie dla miejsc z ograniczoną przestrzenią na montaż.więcej

Windy do 3 m

Platformy pionowe instalowane z gotowych elementów konstrukcyjnych - maszynowni, kosza i bramki górnej, bez potrzeby budowania zamkniętego szybu. Dostawiane do balkonów, tarasów lub schodów zewnętrznych. Wymagają wcześniej przygotowanego fundamentu pod montaż.


więcej

Windy do 15 m

Duże windy dla niepełnosprawnych łączą kilka kondygnacji w budynkach. Platformy pionowe instalujemy w dedykowanych szybach murowanych badź dostawiamy w gotowych konstrukcjach samonośnych. Ekonomiczna alternatywa dla wind tradycyjnych.więcej

Kontakt

JURAJSKA FABRYKA WIND
ul. Koksowa 6AB
42-202 Częstochowa
tel./fax: +48 343140310, biuro@liftplus.pl

  • NIP: 5732847661
  • KRS: 0000490001
  • REGON: 243435020
---------------------------------------------

Polityka prywatnośći - RODO (link)

Zapytanie

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich d...Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przygotowania oferty, złożenia zamówienia, otrzymania informacji przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001 na podstawie art. 6-7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przygotowania oferty, złożenia zamówienia, otrzymania informacji przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001 na podstawie art. 6-7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.
fabryka wind © 2015 Prawa autorskie zastrzeżone. Strony internetowe Trustnet