Cibes – porducent urządzeń dla niepełnosprawnych

Schody i podesty potrafią skutecznie uniemożliwić korzystanie z budynku osobom niepełnosprawnym, jeśli nie zostaną wyposażone w dodatkowe rozwiązania, znoszące bariery architektoniczne, takie jak np. platformy schodowe.

Oferta Cibes

Firma Cibes jest jednym z producentów dostarczających rozwiązania zarówno dla domów prywatnych, jak i obiektów publicznych, dzięki którym osoby niepełnosprawne mogą z łatwością poruszać się pomiędzy poziomami budynków. W skład oferty firmy Cibes wchodzą przede wszystkim platformy oraz dźwigi. W zależności od modelu, ułatwiają one pokonanie niższych lub wyższych schodów. Zwłaszcza platforma schodowa posiada wiele zalet, ponieważ pozwala pokonywać również schody, które zakręcają bądź mają spoczniki. Nie w każdym budynku jednak platforma może być zastosowana, czasami lepiej sprawdza się dźwig, który może być zamontowany na zewnątrz. Firma Cibes jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów tego rodzaju rozwiązań. Wiele firm i osób prywatnych wybiera platformy Cibes, chcąc dostosować przestrzeń do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wysoka jakość wykonania, doskonałe materiały, a przede wszystkim świetne parametry techniczne, sprawiają, że platformy firmy Cibes zyskały sobie uznanie w wielu krajach na całym świecie. Wiadomo, że nie każda platforma będzie odpowiednia do każdego budynku – bardzo często projekt architektoniczny nie zakładał montowania w przyszłości tego rodzaju rozwiązań, jednak niejeden model z tych, które proponuje firma Cibes sprawdził się tam, gdzie szanse na znalezienie optymalnego rozwiązania były naprawdę niewielkie.

Niezawodne plaftormy dla niepełnosprawnych

Wiadomo, że platforma musi mieścić się na schodach, dlatego najwięcej trudności sprawia znalezienie takiej platformy, którą można zamontować na schodach wąskich lub bardzo zakręcanych. Oczywiście zdarzają się sytuacje, w których trzeba znaleźć inną alternatywę, na przykład w postaci dźwigu, jednak trzeba przyznać, że firma Cibes jest prawdziwym profesjonalistą jeśli chodzi o opracowywanie rozwiązań możliwych do zastosowania w niesprzyjających warunkach. Między innymi to właśnie to sprawia, że wszelkie rozwiązania firmy Cibes są nie tylko często wybierane, ale też doceniają je zarówno użytkownicy, jak i opiniotwórcze organy, co dodatkowo zachęca kolejnych do wybierania produktów właśnie tej firmy.

Windy do 1m

Platformy pionowe wykorzystywane przy likwidacji barier architektonicznych o niewielkiej różnicy poziomów, gdzie rampy byłyby zbyt długie i strome. Gotowe konstrukcje małych wind to doskonałe rozwiązanie dla miejsc z ograniczoną przestrzenią na montaż.



więcej

Windy do 3 m

Platformy pionowe instalowane z gotowych elementów konstrukcyjnych - maszynowni, kosza i bramki górnej, bez potrzeby budowania zamkniętego szybu. Dostawiane do balkonów, tarasów lub schodów zewnętrznych. Wymagają wcześniej przygotowanego fundamentu pod montaż.


więcej

Windy do 15 m

Duże windy dla niepełnosprawnych łączą kilka kondygnacji w budynkach. Platformy pionowe instalujemy w dedykowanych szybach murowanych badź dostawiamy w gotowych konstrukcjach samonośnych. Ekonomiczna alternatywa dla wind tradycyjnych.



więcej

Kontakt

LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna
ul. Strażacka 33
42-263 Wrzosowa (k. Częstochowy)
tel./fax: +48 343140310, biuro@liftplus.pl

  • NIP: 5732847661
  • KRS: 0000490001
  • REGON: 243435020
Zapytanie

Prosimy o wypełnienie formularza- zadanie pytania... Odpowiemy niezwłocznie!!!

fabryka wind © 2015 Prawa autorskie zastrzeżone. Strony internetowe Trustnet